День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Вони були першими добровольцями, які вирушили на захист Батьківщини. Пізніше були сформовані чисельні добровольчі батальйони, що першими стали на захист рідної землі і зараз воюють на Сході України.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Серед добровольців є багато випусників та дійсних студентів нашого університету.

Ми сердечно вітаємо всіх нинішніх і майбутніх захисників рідної землі, ветеранів та їх родини. Бажаємо міцного здоров’я, злагоди та достатку, а головне – мирного неба над головою! Дякуємо Вам, хлопці! ??❤

Facebook коментарі